ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΠαναθηναϊκόςΠαμβοχαικόςΑ.Ο.Π  ΚηφισιάςΦοίνικας ΣύρουΗρακλήςΗρακλής ΧαλκίδαςΕθνικός ΑλεξανδρούποληςΠαναχαϊκήΝίκη Αιγινίου
22/01/2018 • 21:36
Οι παίκτες του Ηρακλή Χαλκίδας
21/01/2018 • 00:27

Χαλκίδα για 4άδα, στην …εντατική η Παναχαϊκή

Με 13 πόντους από μπλοκ και με MVP τον Τζίμι Χαραλαμπίδη ο Ηρακλής Χαλκίδας πέρασε με 3-0 σετ (25-20, 25-23, 25-21) το εμπόδιο της Παναχαϊκής σπρώχνοντας ακόμη περισσότερο την ομάδα το Ρουμελιώτη στην Α2.

Οι παίκτες του Ηρακλή
21/01/2018 • 00:20

Τρίποντη «ροπαλιά» του Ηρακλή στον ΠΑΟ

Μια ακόμη νίκη στο κυνήγι της θέσης στην τετράδα πέτυχε ο Ηρακλής. Ο «γηραιός» έχοντας για μια ακόμη αγωνιστική τον κόσμο στο πλευρό του, νίκησε τον Παναθηναϊκό με 3-1 σετ.

Βλέπει εξάδα το Αιγίνιο, 3-0 τον Εθνικό

Με μια ακόμη ώριμη και συγκροτημένη εμφάνιση, η Νίκη Αιγινίου συνέχισε τον ανηφορικό δρόμο της και μετά το δίποντο που πήρε την προηγούμενη εβδομάδα από τον Παναθηναϊκό, σημείωσε την 8η νίκη της στο πρωτάθλημα και πλέον θέτει σοβαρή υποψηφιότητα να είναι στην 6άδα.

Ολυμπιακός, πανηγυρική
        20/01/2018 • 19:20

Μπλοκ μπετόν και 3-0 ο Ολυμπιακός

Το 14ο τρίποντο σε ισάριθμους αγώνες πρόσθεσε στο βαθμολογικό του σακούλι ο Ολυμπιακός. Οι «ερυθρόλευκοι» με μπλοκ από …μπετόν νίκησαν άνετα με 3-0 σετ (25-16, 25-18, 25-11) τον Εθνικό Πειραιώς σε ματς που κράτησε 70 λεπτά και δεν αντέχει σε κριτική.

Η εκπομπή «Στο Φιλέ» στο Novasports.gr

Παρακολουθείστε από τη Web TV του Novasports.gr σε live streaming την εκπομπή «Στο Φιλέ» με όλα τα νέα των ομάδων και σχολιασμό της τελευταίας αγωνιστικής του πρωταθλήματος (19:00).

17/01/2018 • 16:58