ΑΕΚΑνατόλιαΑΟ ΘήραςΗλιούπολη ΓΣΗρακλής Θ.Μακεδόνες ΑξιούΜαρκόπουλο ΑΟΟλυμπιακόςΟ.ΠΕ.ΡεθύμνουΠανναξιακός ΑΟΝΠαναθηναϊκός
ΑΟ Θήρας, πανηγυρική
31/03/2018 • 21:03

Τρίποντο για την Σαντορίνη

Με νίκη τρίποντο ολοκλήρωσε την κανονική περίοδο ο ΑΟ Θήρας. Η ομάδα του Ρούση νίκησε με 3-0 σετ (25-16, 25-19, 25-16) τον Πορφύρα και έφτασε τους 44 βαθμούς.

Ολυμπιακός - Πανναξιακός
    30/03/2018 • 20:30

«Ερυθρόλευκο» …ζέσταμα για τον τελικό

Φιλοξενούμενος στο ίδιο του το σπίτι ο Ολυμπιακός δεν δυσκολεύτηκε να νικήσει 3-0 σετ (25-09, 25-11, 25-12) τον τυπικά γηπεδούχο Πανναξιακό και να κάνει το καλύτερο ζέσταμα ενόψει του πρώτου ευρωπαϊκού τελικού με την Μπούρσα στο Ρέντη την ερχόμενη Τετάρτη.

Άρης, βόλεϊ γυναικών
      28/03/2018 • 21:16

Πλησιάζει στο πλεονέκτημα ο Άρης

Ένα τρίποντο μαθηματικά πριν την κατάκτηση της ιστορικής δεύτερης θέσης στην κανονική περίοδο της Volleyleague βρίσκεται ο Άρης. Η ομάδα του Τσαϊρέλη επικράτησε στην Ηλιούπολη

Ολυμπιακός-Μαρκόπουλο
      28/03/2018 • 21:05

Καλπάζει αήττητος ο Ολυμπιακός

Για 19η συνεχόμενη αγωνιστική ο Ολυμπιακός κράτησε το αήττητο. Οι «ερυθρόλευκες» επικράτησαν με 3-0 σετ (25-18, 25-10, 25-13) του Μαρκόπουλου στο «Μελίνα Μερκούρη» ολοκληρώνοντας έτσι την 19η αγωνιστική της Volleyleague Γυναικών.

Πανναξιακός
      24/03/2018 • 23:27

Φουλ του άσσου ο Πανναξιακός

Ρεσιτάλ σερβίς από τον Πανναξιακό είχαμε στο ματς με τον Πορφύρα Για την 21η αγωνιστική της Volleyleague γυναικών. Η ομάδα της Νάξου νίκησε 3-1 σετ (25-27, 25-19, 25-15, 25-17) είχε 16 άσσους και τις Διώτη, Καλαντάτζε σε μεγάλη μέρα και με τους τρεις βαθμούς της νίκης έφτασε τους 38 βαθμούς, έναν λιγότερο από τους τέταρτους Μακεδόνες.

24/03/2018 • 20:45

Με Μέρκοβα πέρασε ο ΑΟ Θήρας από την Κόρινθο

Με τρίποντο πέρασε από την Κόρινθο ο ΑΟ Θήρας. Η ομάδα της Σαντορίνης με πρώτη σκόρερ την Μέρκοβα (16π.) και με μόλις 11 λάθη νίκησε 3-0 σετ (25-07, 25-23, 15-13) την Κόρινθο και έφθασε στους 41 βαθμούς. Εκτός της Μέρκοβα, καλή εμφάνιση έκανε και η Μεταξά με 10 πόντους με 5 άσσους, και η Πότοκαρ με 12 και 4 άσσους.

Ολυμπιακός, γυναίκες
          24/03/2018 • 20:29

Πρώτη απώλεια βαθμού για τον Ολυμπιακό από τον Αίαντα

Αήττητος αλλά με απώλεια βαθμού παρέμεινε στην Volleyleague ο Ολυμπιακός. Οι «ερυθρόλευκες» κουρασμένες από το ευρωπαϊκό ταξίδι στο Κράσνονταρ και χωρίς την Χίπε νίκησαν 3-2 σετ (25-22, 18-25, 17-25, 25-17, 15-13) τον Αίαντα που έγινε η πρώτη ομάδα στον φετινό μαραθώνιο που υποχρεώνει τον Ολυμπιακό σε απώλεια βαθμού.

Λογότυπο ΠΑΣΑΠ
            22/03/2018 • 12:26

Συγχαρητήρια ΠΑΣΑΠ στον Ολυμπιακό

Το ΔΣ του ΠΑΣΑΠ συγχαίρει την ανδρική και τη γυναικεία ομάδα βόλεϊ του για την πανάξια πρόκρισή τους στους αντίστοιχους τελικούς του CEV Challenge Cup.

"Πάτησε" Κράσνονταρ η γυναικεία ομάδα του Ολυμπιακού
            19/03/2018 • 15:52
            Άρης-Μακεδόνες
            18/03/2018 • 12:08
              17/03/2018 • 21:33

Με Πότοκαρ και Μέρκοβα 3-0 Ο ΑΟ Θήρας

Με τις δύο του ξένες παίκτριες, Πότοκαρ και Μέρκοβα, να έχουν από 18 πόντους ο ΑΟ Θήρας νίκησε με 3-0 σετ την Ηλιούπολη (25-20, 25-20, 25-15) στο κλειστό του ΔΑΠΠΟΣ αλλά παρέμεινε τέταρτος μετά τη νίκη του Άρη επί των Μακεδόνων.

Πανναξιακός, πανηγυρική
                17/03/2018 • 20:38

Άνετος και 3-0 Ο Πανναξιακός

Μια ώρα κομμάτι χρειάστηκε ο Πανναξιακός για να νικήσει με 3-0 σετ (25-17, 25-17, 25-14) την Κόρινθο και μα κρατήσει ζωντανές τις ελπίδες που έχει για την 4η θέση.

19/04/2018 • 14:05