Στο ενδιαφέρον της για τον στράικερ της Τορίνο Αντρέα Μπελότι φέρεται να επιστρέφει η Ατλέτικο Μαδρίτης, ειδικά αν μειωθεί η ρήτρα αποδέσμευσης των 100 εκατ. ευρώ στο συμβόλαιό του.

Το δικαίωμα που διατηρούν για τη μεταγραφή του Τομάς Ρινκόν σκοπεύουν να ασκήσουν οι διοικούντες την Τορίνο, αγοράζοντας τον μέσο από τη Βενεζουέλα από τη Γιουβέντους με συνολικά 9 εκατ. ευρώ.

Ο Σίνισα Μιχαΐλοβιτς
05/01/2018 • 18:00
04/01/2018 • 10:33
Η Γιουβέντους ξεσπάσει απέναντι στην Τορίνο τα τελευταία χρόνια. Πάντως οι "Γκρανάτα" φέτος στο κύπελλο είναι ανταγωνιστικοί
03/01/2018 • 08:08

Μικρές λεπτομέρειες κάνουν τη διαφορά απόψε σε Λονδίνο, Τορίνο, Λισαβόνα (video)

Τα μεγάλα ντέρμπι σε Λονδίνο και Λισαβόνα θα κριθούν στη λεπτομέρεια. Το κάτι παραπάνω έχουν και η Σίδνεϊ, η Γιουβέντους (στο "derby della Mole") με την Βαλένθια σε αγώνες που περιέχουν το στοιχείο του απρόβλεπτου.

Αντρέα Μπελότι, Τορίνο
27/12/2017 • 20:59
Τορίνο, πανηγυρική
20/12/2017 • 20:29

Ρόμα vs Μιλίνκοβιτς-Σάβιτς σημειώσατε... 2 (video)

Τον ξέρετε τον Μιλίνκοβιτς-Σάβιτς; Όχι τον μέσο της Λάτσιο για τον οποίο ενδιαφέρεται η μισή Ευρώπη, αλλά τον αδερφό του που παίζει στην Τορίνο. Αν δεν τον ξέρετε αξίζει να τον μάθετε βλέποντας τα highlights της αναμέτρησης με την Ρόμα για το Κόπα Ιτάλια γιατί πραγματικά ο δίμετρος τερματοφύλακας της Τορίνο έστειλε μόνος του την Γκρανάτα στους οκτώ της διοργάνωσης.

Νάπολι
16/12/2017 • 22:04

Σε ένα μισάωρο, πρώτη η Νάπολι

Μέχρι το 30' η Νάπολι είχε "καθαρίσει" το ματς κόντρα στην Τορίνο στον ιταλικό βορρά, περνώντας μόνη πρώτη στη βαθμολογία του Καμπιονάτο.

Με δύο γκολ στα τελευταία λεπτά η Λάτσιο διατήρησε πέρυσι (3-1) την καλή παράδοση απέναντι στην Τορίνο
11/12/2017 • 07:51

Το πείσμα της Τορίνο, πρόκληση για τις φιλοδοξίες της Λάτσιο

Έχουν περάσει 24 χρόνια από τότε που η Τορίνο κέρδισε για τελευταία φορά, σε επίσημο παιχνίδι, ως φιλοξενούμενη της Λάτσιο. Ακόμα και τα τελευταία δύο όπου η ομάδα του Πιεμόντε έδειχνε ανταγωνιστική και φιλόδοξη, έφυγε με άδεια χέρια από το "Ολίμπικο".

Τορίνο-Αταλάντα
02/12/2017 • 23:59

Μοιρασιά στο Τορίνο

Στο 1-1 έμειναν Τορίνο και Αταλάντα στο παιχνίδι που ολοκλήρωσε το πρόγραμμα του Σαββάτου στην Ιταλία για τη 15η αγωνιστική.

Με πράσινη φανελα η Τορίνο για την Σαπεκοένσε
29/11/2017 • 20:31

Στα πράσινα η Τορίνο για την Σαπεκοένσε

Ο αγώνας κόντρα στην Αταλάντα (2/12) θα είναι ξεχωριστός για την Τορίνο και τους φίλους της. Η ιταλική ομάδα, θέλοντας να τιμήσει την ομάδα της Βραζιλίας, που «ξεκληρίστηκε» πριν από έναν χρόνο σε αεροπορικό δυστύχημα, θα φορέσει μια ειδική, πράσινη εμφάνιση που παραπέμπει στα χρώματα της Σαπεκοένσε.

20/11/2017 • 17:38

Υπερασπίστηκε τον Μπελότι ο Μιχαΐλοβιτς

Προσπάθεια στήριξης του Αντρέα Μπελότι κατέβαλε ο προπονητής της Τζένοα Σίνισα Μιχαΐλοβιτς μετά το χαμένο πέναλτι του Ιταλού επιθετικού στο ματς με αντίπαλο την Κιέβο (1-1).

06/11/2017 • 23:24

Ευγνώμων για την εμπιστοσύνη ο Μιχαΐλοβιτς

Στη δημόσια δήλωση εμπιστοσύνης του προέδρου της Τορίνο Ουρμπάνο Κάιρο απέδωσε ο προπονητής της ομάδας Σίνισα Μιχαΐλοβιτς το ενθαρρυντικό 1-1 στο ματς με αντίπαλο την Ιντερ.

Ο Φάλκε της Τορίνο πανηγυρίζει το γκολ που σημείωσε κόντρα στην Ιντερ
05/11/2017 • 15:39

Η Τορίνο σταμάτησε την Ιντερ

Φρένο στην επιθυμία της Ιντερ να πατήσει κορυφή έβαλε η Τορίνο, η οποία απέσπασε ισοπαλία 1-1 στο Μιλάνο από την ομάδα του Σπαλέτι.

30/10/2017 • 20:37

Μιχαΐλοβιτς: «Δεν κινδύνευσε η θέση μου»

Η αλλαγή του συστήματος από 4-2-3-1 σε 4-3-3 έφερε την απαραίτητη για την Τορίνο νίκη επί της Κάλιαρι (2-1), όπως παραδέχτηκε ο προπονητής της Σίνισα Μιχαΐλοβιτς, ενώ επέμεινε ότι δεν τέθηκε ποτέ θέμα απομάκρυνσής του από την ομάδα.

23/01/2018 • 15:46