22/01/2018 • 21:36
    Παμβοχαϊκός, πανηγυρική
    15/01/2018 • 20:57

Άστραψε και βρόντηξε ο νέος Παμβοχαϊκός

Ένας νέος, διαφορετικός, Παμβοχαϊκός εμφανίστηκε στην Καλλιθέα και "σκούπισε" τον Εθνικό Πειραιώς επικρατώντας άνετα με 3-0 σετ. Ήταν η Πέμπτη νίκη του στο πρωτάθλημα, τρίτη με 3-0 σετ και τρίτη εκτός έδρας.

Παμβοχαϊκός
    03/01/2018 • 21:25

"Αφεντικό" στην Πελοπόννησο ο Παμβοχαϊκός, 3-0 στην Πάτρα

Με 14 συνολικά άσσους, οι 6 από τον Μουνίζ, ο ανανεωμένος Παμβοχαϊκός πέρασε ατσαλάκωτος από την Πάτρα επικρατώντας 3-0 σετ (25-20, 25-18, 25-15) της Παναχαϊκής που δύσκολα θα αποφύγει τον υποβιβασμό, αφού παραμένει τελευταία με 2 μόλις βαθμούς και χωρίς νίκη σε 11 ματς.

23/12/2017 • 22:34

Χριστούγεννα με νίκη για τον Παμβοχαϊκό

Μια τεράστια ανάσα, βαθμολογική και ψυχολογική, για τη συνέχεια, πήρε ο Παμβοχαϊκός ο οποίος σημείωσε την τρίτη του νίκη στην φετινή Volleyleague επικρατώντας στην έδρα του με 3-2 σετ επί της Κηφισιάς.

Ηρακλής-Παμβοχαϊκός
    17/12/2017 • 10:25

Super Ηρακλής, 3ος με 3-1 τον Παμβοχαικό

Τι και αν έχασε μέσα απο τα χέρια του το πρώτο σετ. Ο Ηρακλής του Γιάννη Ορφανού, με την βοήθεια του κόσμου του,γύρισε τούμπα το ματς με τον Παμβοχαικό, νίκησε 3-1 σετ και πλέον με 16 βαθμούς, στρογγυλοκάθεται στην 3η θέση της βαθμολογίας, έναν βαθμό μπροστά από τον Φοίνικα και τη Νίκη Αιγινίου.

Παμβοχαϊκός-Παναθηναϊκός
    04/12/2017 • 21:00

Είδε το ...φως του ο Παμβοχαϊκός

Με μισή ώρα καθυστέρηση λόγω διακοπής ρεύματος, ξεκίνησε στο Βραχάτι το ματς του Παμβοχαικού με τον Παναθηναϊκό, αλλά αυτό δεν επηρέασε τους παίκτες της γηπεδούχου ομάδας να βρουν το ...φως τους.

Φοίνικας
    27/11/2017 • 22:20

Τρίποντο οξυγόνο για Φοίνικα, στην εντατική ο Παμβοχαικός

Με πλουραλισμό και αποτελεσματικότητα (56%) στην επίθεση και με τον Μαρούλη να μοιράζει τέλεια το παιχνίδι ο Φοίνικας νίκησε 3-1 σετ (27-25, 22-25, 25-17, 25-14) τον Παμβοχαϊκό και πλέον ισοβαθμεί με 10 βαθμούς στην τετάρτη θέση με την Κηφισιά.

13/11/2017 • 21:38

«Ζεστάθηκε» ο Γκόμεζ, 3-1 ο ΠΑΟΚ

Δεκατρείς μήνες μετά τον σοβαρό τραυματισμό που είχε στον ώμο ο Ερνάντο Γκόμεζ επέστρεψε, ως βασικός, στην ομάδα του ΠΑΟΚ και έδειξε, κόντρα στον Παμβοχαϊκό, ότι είναι έτοιμος να αποτελέσει και πάλι τον οδηγό του «δικεφάλου».

Οι παίκτες του Εθνικού Πειραιώς
    05/11/2017 • 01:02
    Παμβοχαϊκός-Ολυμπιακός
    30/10/2017 • 21:13

"Προπόνηση' στο Βραχάτι για τον Ολυμπιακό

Με τον Πολωνό Ντρίζγκα να οργανώνει, τον Φινλανδό Οιβάνεν να σερβίρει (5 άσσοι) και την επίθεση του Ολυμπιακού να γράφει 52% αποτελεσματικότητα ο Ολυμπιακός πέρασε πανεύκολα με 3-0 σετ (25-18, 25-14, 25-16) από το Βραχάτι.

21/10/2017 • 23:26