ΟλυμπιακόςΑΕΚΠαναθηναϊκόςΠΑΟΚΠανιώνιοςΞάνθηΠλατανιάςΑτρόμητοςΠΑΣ ΓιάννιναΑ.Ο. ΚέρκυραΠαναιτωλικόςΑστέρας ΤρίποληςΑΕΛΛεβαδειακόςΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΠαναθηναϊκός SuperfoodsΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΆρηςΗρακλήςΟΦΗBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
+33 (49) 176 5609
Μαρσέιγ-Μπορντό
19/02/2018 • 00:07

Το γκολ του Τοβέν ήταν αρκετό (video)

Η Μαρσέιγ παρέμεινε η μοναδική αήττητη ομάδα στο Σαμπιονά μέσα στο 2018, καθώς υποχρέωσε τη Μπορντό στην πρώτη της ήττα με τον Γκας Πογέτ στον πάγκο. Οι "Γιρονδίνοι" που μετρούσαν τέσσερις νίκες εμφανίστηκαν πολύ διστακτικοί απέναντι στην ομάδα του Ρούντι Γκαρσιά, η οποία σε ακόμη ένα ματς έπαιξε πολύ ωραίο ποδόσφαιρο.

Το φορμάρισμα της Σαρλερουά και της Σταντάρ Λιέγης αφήνει ανοιχτό το ενδεχόμενο ενός παραγωγικού παιχνιδιού
18/02/2018 • 08:03

Πολλαπλό το ενδιαφέρον σε Τορίνο, Σαρλερουά και Μασσαλία

Οι σταθερές αξίες του Γαλλικού πρωταθλήματος μας προσφέρουν καλές ιδέες σήμερα. Μάλιστα στα παιχνίδια της Μασσαλίας και του Λιλ η δυναμική και το φορμάρισμα των αουτσάϊντερ κάνουν πιο ελκυστικές τις τιμές παραγωγικότητας. Τα ματς σε Σαρλερουά και Τορίνο λόγω των συνθηκών μπορεί να βγάλουν στην επιφάνεια συναρπαστική εξέλιξη στη ροή τους πέραν των όποιων κινήτρων.

O Κώστας Μήτρογλου
14/02/2018 • 13:12

Χωρίς Μήτρογλου κόντρα στην Μπράγκα

Ο Κώστας Μήτρογλου θα απουσιάσει από την επικείμενη αναμέτρηση της Μαρσέιγ με την Μπράγκα για το Europa League, την ερχόμενη Πέμπτη, λόγω τραυματισμού.

Σεντ Ετιέν-Μαρσέιγ
09/02/2018 • 23:43

Χορταστική ισοπαλία στο «Γκισάρ» (video)

Εξαιρετικό πρώτο ημίχρονο για την αποτελεσματική Μαρσέιγ και προβάδισμα με 2-1 στο 20λεπτο, η Σεντ Ετιέν βρήκε ρυθμό στο δεύτερο ημίχρονο και «τσίμπησε» τον βαθμό της ισοπαλίας από λάθος του τερματοφύλακα της Μαρσέιγ, που έπαιξε αλλαγή αντί του τραυματία Μανταντά στο 44'.

Κάφντιφ και Μίλγουολ έμειναν στο 0-0 στην Ουαλία, Τώρα όμως το κίνητρο μπορεί να φέρει περισσότερο θέαμα
09/02/2018 • 08:00

Μίσος και φιλοδοξίες φέρνουν γκολ σε Τοσκάνη, Λονδίνο, Μασσαλία (video)

Κάθε αγώνας ανάμεσα στην Φιορεντίνα και τη Γιουβέντους έχει πάθος και συναισθηματικές ιδιαιτερότητες εδώ και αρκετά χρόνια στην Ιταλία. Ακόμα πιο αμφίρροπα περιμένουμε τα παιχνίδια, στο Λονδίνο - όπου η Μίλγουολ υποδέχεται την φορμαρισμένη Κάρντιφ - στη Μελβούρνη και στο Γκενκ.

Με τρία γκολ του Μήτρογλου η Μαρσέϊγ νίκησε 9-0 την Μπρουγκ Περονάς. Αυτό είναι το πρώτο γκολ του Έλληνα διεθνή φορ
06/02/2018 • 21:23

Ξέσπασε ο Μήτρογλου, θρίαμβος για τη Μαρσέϊγ 0-9!

Με μια επιβλητική εμφάνιση η ΜαρσέΪγ νίκησε με σκορ 9-0 εκτός έδρας την Μπρούγκ Περονάς και προκρίθηκε στα προημιτελικά του κυπέλλου Γαλλίας. Μεγάλος πρωταγωνιστής ο Κώστας Μήτρογλου, βασικός μετά από δύο μήνες, καθώς πέτυχε τρία τέρματα.

Κώστας Μήτρογλου, Μαρσέιγ
03/02/2018 • 00:05
Η νίκη της Μπέβερεν με 3-0 για τον πρώτο γύρο δίνει ένα επιπλέον κίνητρο απόψε στην ομάδα της Αμβέρσας
02/02/2018 • 08:00

Αβαντάζ κόντρα σε άφοβους αντιπάλους για Μαρσέϊγ, Αντβέρπ (video)

Η Μαρσέϊγ έχει ξεκάθαρο προβάδισμα απέναντι στην ουραγό του Γαλλικού πρωταθλήματος, Μετς, σε ένα παιχνίδι όπου ασφαλώς οι φιλοξενούμενοι δεν έχουν κανένα λόγο να παίξουν παθητικά Ανοιχτά παιχνίδια περιμένουμε στο Άρνεμ και στην Αμβέρσα

Μαρσέιγ - Μονακό
29/01/2018 • 00:00

"Τρελό" ματς και ισοπαλία στη Μασσαλία (video)

Το ντέρμπι της Νότιας Γαλλίας δεν ανέδειξε νικήτρια, καθώς Μαρσέιγ και Μονακό δε μπόρεσαν να κρατήσουν το προβάδισμα που πήραν στις αρχές των δύο ημιχρόνων. Το τελικό 2-2 οδήγησε την ομάδα του Ρούντι Γκαρσιά στη δεύτερη θέση μαζί με τη Λιόν.

Η Μονακό διέσυρε την Μαρσέϊγ με σκορ 6-1 τον περασμένο Αύγουστο. Από τότε έχουν αλλάξει αρκετά πράγματα
28/01/2018 • 08:25

Προκλήσεις σε ματς με απωθημένα στην Ουτρέχτη τη Γάνδη και τη Μασσαλία (video)

Πολύ δυνατά ματς περιλαμβάνει το πρόγραμμα στα πρωταθλήματα Γαλλίας, Βελγίου και Ιταλίας. Πάντα υπάρχει κίνητρο στα ντέρμπι του Γαλλικού νότου ενώ τόσο στο Λιλ όσο και στην Ουτρέχτη οι ομάδες έχουν αφήσει ανοιχτούς λογαριασμούς από τις πρόσφατες συναντήσεις τους

Μαρσέιγ, πανηγυρική
20/01/2018 • 00:05

Ασταμάτητη η Μαρσέιγ!

Οι Μασσαλοί πέρασαν κι από την έδρα της Καέν, επικρατώντας με 2-0 στη Νορμανδία, ευρισκόμενοι πλέον στη δεύτερη θέση της Ligue 1

Η Μπρίστολ Σίτι είχε κερδίσει με 4-1 την Ντέρμπι Κάουντι στον πρώτο γύρο της Τσάμπιονσιπ
19/01/2018 • 08:00
Ρεν-Μαρσέιγ
13/01/2018 • 20:09

Γκολ και θέαμα η Μαρσέιγ (video)

Aπολαυστική και αποτελεσματική η Μαρσέιγ στη Βρετάνη, πέρασε με 3-0 από την έδρα της φορμαρισμένης Ρεν και είναι πλέον στη δεύτερη θέση της βαθμολογίας με 41 βαθμούς και σε τροχιά Τσάμπιονς Λιγκ.

09/01/2018 • 13:20
02/01/2018 • 08:48

13/02/2018 • 17:00